Hlavná stránka » • DETSKÝ TOVAR » Hračky a hry » Drevené hračky » Dřevěné puzzle » Bigjigs Toys Vkládací puzzle záchranáři

Bigjigs Toys Vkládací puzzle záchranáři

Bigjigs Toys Vkládací puzzle záchranáři

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i293_BJ330
Výrobca:
Bigjigs Toys
:
24 měsíců
Dostupnosť:
Skladem
10.21 €
s DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
Rozměry: 22x30x3 cm
Věk: 12m+
Robustní 5-ti dílné vkládací puzzle s auty.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.
Stráženie produktu
Aktuální cena produktu je 10.21 €
Viac informácií obratom - pokiaľ si prajete obdržať dalšie informácie, ktoré ste tu nenašli, uveďte svoj kontakt a my sa Vám ozveme.
 
 ' '
 
 
?
Newsletter
Slevy, akce a výprodeje ihned ve vašem e-mailu