Používáte Apple watch?

Home  /  Výrobky  /  Používáte Apple watch?

Používáte Apple watch?

by 22 března, 2024


Apple se stal lídrem nejen v oblasti výpočetní techniky a telefonů, ale už i v oblasti chytrých hodinek. Jeho Apple Watch se rychle staly populární, stejně jako jeho ostatní výrobky. Mají minimalistický design, můžete si k nim koupit různé pásky, které se snadno mění, a můžete si vybrat z několik velikostí ciferníků. Skvěle vám tak padnou na ruku a poskytnou vám spoustu skvělých funkcí. Dávno nejde jen o fitness pomocníka, ale i o hodinky, které vám pomohou s používáním telefonu.

apple watch

Tento typ hodinek si oblíbili nejen sportovci, ale na ně Apple Watch cílí hodně. Nabízí totiž obrovské množství fitness aplikací, které jsou přímo zabudované v hodinkách. Mnoho z nich si můžete i dokoupit, a hodinky se tak stanou vašim fitness koučem. Hlídají tep, dokážou udělat EKG, a poslední modely vám dokonce změří tlak. Hodinky vám počítají kroky, hlídají životní funkce, saturaci kyslíku, a může pomocí nich sledovat kdy jste jak moc sportovali a kolik jste u toho spálili kalorií. Pro ty, kteří hledají pomocníka na sport, jsou ideální.

To ale není všechno
Apple Watch jsou ideální i jako pomocník k telefonu. Díky propojení telefonu a hodinek můžete sledovat nejen notifikace, které vám na hodinky přijdou, ale můžete i odepsat na SMS zprávu nebo pomocí hodinek dokonce zavolat. Můžete ovládat i auto – můžete si pustit písničky přes rádio. Je toho opravdu hodně, co vám tento malý vynález umožní.

smart watch

Protože většina lidí si hodinky dá ráno na ruku a sundají je až večer, hrozí že je poškodíte. Stačí rukou klepnout třeba do zdi. Často je lidé poškodí během sportu, ale to se vám nestanete, pokud na nich budete mít kryt na apple watch. Vyrábí se ve více variantách, můžete ho sladit s barvou řemínku, a nebo si můžete koupit průhledný. Kryt je odolný vůči poškození, a nemusíte se bát, že by vaše hodinky dostatečně neochránil.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Používáte Apple watch?