Kouření je záležitost

Home  /  Lifestyle  /  Kouření je záležitost

Kouření je záležitost

by 4 června, 2023


Nebo také o jejich nadutosti. Ale to už je jedno. V každém případě byla taková doba a pak už se kouřilo jen tak. Muži i ženy, starci i děti. No, jen se nešklebte, neříkejte, že jste své první tahy nezkoušeli již v útlém věku. Někde v zázemí. Nedávno jsem viděl hlouček školáků, nebo chcete-li studentů. Stáli před školou a všichni kouřili jako o život. My jsme v jejich věku zalézali kam se dalo, aby nás nikdo neviděl, ale oni si vesele hulí u školy a hází špačky na zem. Naštěstí sem přichází nová móda, a to je nekouřit ta klasické smradlavé cigarety, ale takové, které voní. Ano, je to také tabák, ale odpadá klasické hoření cigaretového papírku, které je snad největším „škodičem“.

klasická cigareta

Jistě sami máte problém se záclonami a oděvem. Je to všechno načichlé kouřem a je nutno to často prát. Tenhle nový výmysl voní a nevydává klasický kouř. Jde vlastně o páru. Co že to vlastně je? Zkráceně a všeobecně se to nazývá také cigaretou, ale cigaretou elektronickou. I těch je více druhů, stejně jako těch klasických. Více přístrojů a více příchutí, je možno si vybrat. Například joyetech ego aio eco. Samozřejmě že lze volit dle libosti i jiné. V každém případě je nutno poznamenat, že si ušetříte plíce od dehtu. Ten odpadá, protože se tabák nespaluje klasickým způsobem, ale pouze nahřívá, a to většinou při teplotě kolem čtyř set stupňů.

e cigareta

Protože nepáchnou stávají se tyto cigarety více a více oblíbené. Lze je klidně používat i v autě, které pak nesmrdí na sto honů, ale naopak to v něm příjemně voní, podle toho, jakou příchuť dotyčný majitel auta používá. Například při kouření té jahodové, lze lehce cítit vůni jahod. Proto i vy zkuste z klasických hnusných cigaret přejít na tu elektronickou. Nechte si ji předvést a vyzkoušejte. Ušetříte tím něco málo peněz a také své zdraví. Chce to jen a jen začít. Hodně štěstí.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kouření je záležitost