Vydejte se s cyklodresem Maloja VanilM na Třeboňsko

Home  /  Lifestyle  /  Vydejte se s cyklodresem Maloja VanilM na Třeboňsko

Vydejte se s cyklodresem Maloja VanilM na Třeboňsko

by 7 června, 2023

Cyklistice se v naší zemi věnují statisíce nadšenců v různých podobách. Co se týče cyklistických tras, můžeme nabídnout i zahraničním jezdcům velmi náročné pasáže, například v Jeseníkách, kde se tamního závodu Grand Prix Jeseníky 2023 zúčastnil i několikanásobný vítěz Tour de France, a kde je terénní náročnost převýšení srovnatelná s alpskými vrcholky.

Jižní Čechy

Jestliže však nepatříte k vrcholovým sportovcům a provozujete cyklistiku spíše pro zábavu a radost z pohybu, vydejte se spolu s námi do terénů naopak velmi lehkých, kde máte dostatek času a prostoru pozorovat okolní krajinu, a ta rozhodně stojí za to! Pojeďte s námi do Třeboně. Začít bychom mohli ve Veselí nad Lužnicí, odkud směřuje červená turistická trasa podél Veselských pískoven (kde se můžete za příhodného počasí vykoupat) do Vlkova a dále Nadějskou rybniční soustavou k hrázi největšího českého rybníka Rožmberk. Trasu zvládnou i malé děti a doporučujeme ji projet za slunečného a teplého počasí.

jihočeský region

Nemáte-li co na sebe, respektive nemáte vhodný cyklodres, můžete se navzájem mezi spřátelenými rodinami podělit například o dresy Maloja. Kupříkladu model VanilM s květovaným vzorem, perfektně zapadne právě sem, do krajiny lesů, luk a modravé hladiny řeky Lužnice a okolních rybníků. Bude to vypadat stylově a navíc je dres velmi pohodlný, takže si užijete jízdu ne jako závodníci s jazykem „na vestě“, ale jako rekreanti, kteří milují krásnou přírodu a spoustu energie, jíž nás všechny vydatně zásobuje.

jízda na kolech Šumavou

A až budete stát na hrázi rybníka Rožmberk a obdivovat rozsáhlou plochu téměř sedmi set hektarů vodní plochy, nasměrujte se poté do Třeboně k dalšímu rybníku, tentokrát k rybníku Svět. Ten je sice až patnáctý největší, s rozlohou 202 hektarů, ale určitě se vám tu na kole s krásným cyklodresem bude líbit. A třeba se s ním vypravíte i jinam, k šestému největšímu rybníku, tentokrát severně od Prahy, k Máchovu jezeru.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vydejte se s cyklodresem Maloja VanilM na Třeboňsko