Jak si vybrat dům?

Home  /  Zahrada a dům  /  Jak si vybrat dům?

Jak si vybrat dům?

by 20 září, 2023


Jsou lidé, kteří si chtějí dopřát moderní bydlení ve vlastním rodinném domě. Problém je, že nejsou stavební místa. Spousta pozemků už je prodaná a stojí na nich domy, takže je problém sehnat parcelu, která bude určená k výstavbě domu. Největší zájem byl tradičně o pozemky v blízkosti měst, protože právě tady se nachází potřebná občanská vybavenost jako jsou obchody, zdravotní středisko nebo školka a škola. Rozhodující je také vzdálenost pozemku od vašeho zaměstnání. Před koupí si musíte zjistit zda je pozemek zasíťovaný, protože pokud ne, budou to další vysoké výdaje navíc. Najít ideální pozemek může trvat i mnoho let, takže pokud spěcháte, možná se budete muset smířit s jiným domem, než jste původně chtěli. Typ pozemku má totiž vliv na to, co na něm můžete postavit.

nový bungalov

Stačí vám menší domek?
Pokud vám stačí menší rodinný dům a nepotřebujete k životu deset ložnic, bohatě vám postačí dům z naší modelové řady Economy. Domy na klíč Economy se vyznačují menší zastavěnou plochou, moderním designem, ale především skvělým poměrem ceny a výkonu. Všechny naše domy jsou vybaveny tepelným čerpadlem a solárními panely, takže jsou nízkoenergetické.

  • Proč dům na klíč?

Stavbu na klíč nejčastěji volí lidé, kteří potřebují mít rychle postavený dům bez problémů. Nabízíme vám možnost tohoto typu stavby. Pokud nechcete během stavby nic řešit, je to ideální řešení právě pro vás. Vyberete si dům, a my vám ho jednoduše ve sjednaném termínu postavíme. Vybírat si můžete zděnou variantu i dřevostavbu. Našem klientům jsme postavili již desítky domů napříč celou republikou, a můžete se přesvědčit na základě jejich recenzí, že patříme mezi nejlepší firmy, které můžete oslovit.

moderní dům

Proč si vybrat dům Economy?
I v této nižší cenové relaci, ve které dům koupíte pod 4 miliony Kč, najdete hned několik velmi zdařilých projektů. Dům nemusí stát desítky milionů ani v dnešní době.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jak si vybrat dům?