Aby váš sex stál za to

Home  /  Výrobky  /  Aby váš sex stál za to

Aby váš sex stál za to

by 20 srpna, 2023

Sexuální dobrodružství patří k nejkrásnějším událostem v životě. Může za to zejména pocit slasti, rozkoše a orgasmu, který přichází jak při masturbaci, tak i v kontaktu s milující partnerkou (partnerem). Orgasmus má očistnou funkci, cítíme se po něm velmi příjemně a máme pak chuť buď na pokračování stávajícího dobrodružství, anebo prostě jdeme dělat něco jiného, co nás baví.

Kvalita sexu však může v jistých situacích stagnovat nebo dokonce upadat, a to může být důvodem, proč někteří muži sahají po syntetických preparátech na bázi Sildenafilu. Viagra cena bez receptu erectmax.cz je pak často hledanou položkou na Internetu.

My bychom vám však rádi poradili, abyste na to šli jinak. Abyste navrátili organismu jeho vitalitu a stejně tak i psychickou touhu po sexu, jak tomu bylo dříve.

žena na posteli

Nestresujte se – to nejhorší, co vás v životě může potkat, je stres. Ten bývá příčinou všech chorob a je to skrytý zabiják. Srazí na kolena váš testosteronu a o erekci si pak můžete nechat jen zdát. Proti stresu byste mohli užívat i osvědčené bylinky, například Kotvičník nebo Ženšen.

Jezte více vlákniny, vitamínů a minerálů – bílé pečivo z vymleté mouky, sladkosti, alkohol, kofein, maso (zejména červené) – to vše vás připravuje o cenné živiny, rychleji stárnete a slábne i vaše erekce a touha po sexu. Zajděte do prodejny zdravé výživy, kde vám poradí, jak změnit váš jídelníček k lepšímu.

dívčí obličej

Milujte se dopoledne – v dopoledních hodinách máte nejvíce testosteronu, tak toho využijte. Naopak večer je ho v těle nejméně, a tak pokles erekce v tuto dobu může překvapit i relativně zdravé jedince.

Užijte si krásu ženského těla bez mobilu a televize – k tomu není co dodávat. Vnímejte svou ženu tak, jak byla stvořena, v celé kráse za denního světla, a mobil, notebook a televizi vypněte. Nenechte se ničím ovládat a rušit.

Nasávejte vůni své partnerky – víte vůbec, jak vaše dívka voní přirozenou vůní? Požádejte ji, ať nepoužívá parfémy, podobně jako to udělal Napoleon Bonaparte před milováním se svou vyvolenou. Vůně ženského potu dokáže mužům zvednout hladinu testosteronu do značné výše, přičemž nejintenzivnější vůně je v podpaží, v tříslech a na chodidlech.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Aby váš sex stál za to