Jaké máme možnosti při menstruaci?

Home  /  Výrobky  /  Jaké máme možnosti při menstruaci?

Jaké máme možnosti při menstruaci?

by 21 srpna, 2023


Určitě každá žena a některé dospívající dívky se již setkali s menstruačním cyklem. Ten provází ženy skoro celý život. Jen mladší dívky a děti je jim vyhnou, než je samotné tělo připraveno rozběhnou tento životní cyklus. Potom již starší ženy, které díky zdravotním problémům museli podstoupit operaci, při které jim byli vaječníky odebrány. V některých případech je odebrána celá děloha. Tím dochází ke ztrátě menstruačního cyklu a žena již dále nemůže počít a porodit dítě. Menstruační cyklus přichází pravidelně nebo někdy ne až tak pravidelně u každé ženy jednou měsíčně. Každý měsíc se v jednom ze dvou vaječníku utváří vajíčko, které putuje vejcovody, když nedojde k jeho oplození, vajíčko zaniká a dochází ke krvácení. Když dojde k jeho oplození, vajíčko se ukotví v děloze a začíná etapa vývoje plodu.

menstruační kalhotky cena

My si dnes řekneme jak s menstruačním cyklem bojovat. Neboť krvácení nejde žádným stylem zastavit, musíme se nějakým stylem zařídit. Tak aby to nešlo vidět a bylo to pro ženu co nejvíce pohodlné. V možnostech najdete menstruační vložky, které nepatří k nejpohodlnějším variantám. Dále existují předměty, které se musí aplikovat dovnitř. Mezi ně patří například menstruační tampóny nebo menstruační kalíšek. Obě varianty zajišťují určitý komfort. Menstruační kalíšek je dobré užívat v pohodlí domova, kdy si můžete při jeho aplikaci vlézt do vany a opláchnout se. Naopak tampóny se dají jednoduše vyměnit na toaletě. Vhodné pří cestování.

menstruační kalhotky cena

Dále pak se na trhu objevily menstruační kalhotky, ty zajišťují komfortní pohodlí a nestane se vám jako u vložky, že můžete cítit nějaký zápach. Cena menstruačních kalhotek myfemini.cz není závratná, když vezmete v potaz, že jsou na více použití. Použité stačí jen vyprat a můžete je užívat znovu. Jsou vyrobeny z kvalitní bavlny, která je na těle pohodlná. Zkuste vyzkoušet i něco nového. Dejte přednost pohodlí a komfortnímu pohybování.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jaké máme možnosti při menstruaci?