Co pořídit přítelkyni k narozeninám

Home  /  Výrobky  /  Co pořídit přítelkyni k narozeninám

Co pořídit přítelkyni k narozeninám

by 20 července, 2023

Zkuste to s obuví

Blíží se termín narozeninové oslavy vaší přítelkyně a zatím nemáte jasno v tom, co jí koupit? Pak tu máme pro vás jeden tip. Vlastně dva. Pro začátek byste mohli obejít pár obchodů s obuví, anebo zkusit štěstí v internetovém prodeji a zaměřit se na oblíbené modely dámských bot, které vaši přítelkyni oslovují. Výhodou nakupování obuvi je nutnost znát pouhou jedinou velikost, a sice délku chodidla v milimetrech. Tím pádem máte větší šanci uspět na rozdíl u oblečení, kde musíte znát míry v ramenou, přes prsa, v pase, přes boky, délku nohavic atp. Pro jistotu si přesně proměřte chodidlo podle vnitřní stélky nějakých bot, například tenisek, odkud se to dá poměrně snadno odvodit, protože číslování velikostí může být někdy poměrně matoucí.

dámská obuv

Jako bonus přidejte krásnou květovanou obálku

Vaše přítelkyně jistě ocení snahu nakoupit něco, co se jí bude líbit, a jistým bonusem bude to, pokud se skutečně strefíte do jejího vkusu a správné velikosti. Pokud se tak nestane, nevadí, láska překoná všechny překážky a vaše milovaná dívka vám odpustí jistou neznalost a nedokonalost. Nejvíce se totiž cení snaha a zájem něco dokázat, někým být, něco umět, něčemu rozumět, a jít za svým cílem.

obálka na peníze

Druhou polovinu narozeninové oslavy můžete koncipovat tak, že předáte vaší dívce obálku na peníze Goldpress. Ale ne lecjakou obálku, máme na mysli vkusnou, v pastelových barvách, s mašlí nebo květovanou, zkrátka nebude to probíhat tak, že: „…na, tady máš pět tisíc a běž si za ně koupit třeba bundu“. Tím by se slavnostní atmosféra pokazila, narozeniny jsou jen jednou v roce, a je to důvod k oslavě, vždyť kdyby se tu v ten den na světě vaše vyvolená neobjevila, nebylo by komu žádné peníze dávat.

Do vkusné obálky kromě peněz můžete vložit i pár fotografií z vaší společné akce, anebo ještě něco, co přítelkyně ocení, třeba lístky do divadla, vstupenku do botanické zahrady anebo poukázku na vernisáž jejího oblíbeného umělce.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Co pořídit přítelkyni k narozeninám