• HOBBY /  Sběratelské figurky

Zpět
Řadit:
stav:
Stav
Cenový limit
Výrobce
stránka 1 z 2
1

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/ARSENAL FC FOTBALOVÝ HRÁČ/PETR ČECH

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/ARSENAL FC FOTBALOVÝ HRÁČ/PETR ČECH/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu Arsenal FC. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou hvězdy Petra Čecha ze slavného fotbalového klubu Arsenal FC. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/AS MONACO FOTBALOVÝ HRÁČ/FALCAO/5,8

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/AS MONACO FOTBALOVÝ HRÁČ/FALCAO/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu AS Monaco. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5,8 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou fotbalového hráče Falcao. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/ATLETICO MADRID FOTBALOVÝ HRÁČ/DIEG

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/ATLETICO MADRID FOTBALOVÝ HRÁČ/DIEGO SIMEONE/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu Atlético Madrid. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou argentinského fotbalového trenéra Diega Simeona. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BARCELONA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/ARDA TU

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BARCELONA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/ARDA TURAN/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Barcelona. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou tureckého fotbalového záložníka Arda Turana. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BARCELONA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/GERARD

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BARCELONA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/GERARD PIQUÉ/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Barcelona. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou španělského fotbalového obránce Gerarda Piquého. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BARCELONA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/IVAN RA

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BARCELONA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/IVAN RAKITIČ/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Barcelona. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou chorvatského fotbalového záložníka Ivana Rakitiće. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BARCELONA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/STEGEN/

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BARCELONA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/STEGEN/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Barcelona. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou německého fotbalového brankáře Stegena. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BAYERN MNICHOV FOTBALOVÝ HRÁČ/PHILI

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BAYERN MNICHOV FOTBALOVÝ HRÁČ/PHILIPP LAHM/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Bayern Mnichov. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou německého fotbalového obránce Philippa Lahma. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BRASIL FOTBALOVÝ HRÁČ/NEYMAR (5,8 c

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BRASIL FOTBALOVÝ HRÁČ/NEYMAR (5,8 cm)

153 Kčvčetně DPH

Skladem

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů s grafikou a fotografiemi brazilského fotbalisty Neymara. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/CHELSEA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/COURTOIS/

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/CHELSEA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/COURTOIS/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Chelsea. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou belgického fotbalového brankáře Thibauta Courtoise. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/CHELSEA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/FABREGAS/

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/CHELSEA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/FABREGAS/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Chelsea. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou španělského fotbalového záložníka Fabregase. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/CHELSEA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/GARY CAHI

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/CHELSEA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/GARY CAHILL/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Chelsea. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou anglického fotbalového obránce Garyho Cahilla. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/CHELSEA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/IVANOVIČ/

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/CHELSEA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/IVANOVIČ/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Chelsea. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou srbského fotbalového obránce Branislava Ivanoviće. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/CHELSEA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/JOHN TERR

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/CHELSEA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/JOHN TERRY/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Chelsea. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou anglického fotbalového obránce Johna Terryho. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/ENGLAND FOTBALOVÝ HRÁČ/WAYNE ROONEY

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/ENGLAND FOTBALOVÝ HRÁČ/WAYNE ROONEY/5cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů s grafikou a fotografiemi legendárního anglického fotbalisty Waynea Rooneya. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Vynikající sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky z kolekce Fotball Starz.. Můžete začít sbírat figurky oblíbeného týmu a ukázat oddanost svému mužstvu. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou legendárního anglického fotbalisty. Figurka je zabalena v průhledné krabičce.

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/MAN UNITED FC FOTBALOVÝ HRÁČ/DAVID

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/MAN UNITED FC FOTBALOVÝ HRÁČ/DAVID DE GEA/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Manchester United. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou španělského fotbalového brankáře Davida de Gey. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/MAN UNITED FOTBALOVÝ HRÁČ/WAYNE ROO

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/MAN UNITED FOTBALOVÝ HRÁČ/WAYNE ROONEY/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové, sběratelské, upomínkové, doplňkové a sportovní zboží z katalogu produktů se znakem, grafikou v klubových barvách nebo fotografiemi hráčů slavného britského fotbalového klubu FC Manchester United. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Vynikající sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky z kolekce Fotball Starz. Můžete začít sbírat figurky oblíbeného týmu a ukázat oddanost svému mužstvu. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou hvězdy slavného španělského fotbalového klubu. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/MANCHESTER CITY FOTBALOVÝ HRÁČ/KOMP

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/MANCHESTER CITY FOTBALOVÝ HRÁČ/KOMPANY/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Manchester City. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou belgického fotbalového obránce Vincenta Kompanyho. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

stránka 1 z 2
1
Zakoupili jste si tento produkt?

Poslední recenze

Poslední recenze
134567891011
Kostkovaný kabátek s kapucí  L - 26 cm

65 Kčvčetně DPH

Skladem

koupit
Kostkovaný kabátek s kapucí L - 26 cm
+ Pro:
měkká teplá látka, slušivá kapuce, snadné oblékání
kabátek je pohodlný, pejsek ho rád nosí
ORANGE lesklá bundička L - 29 cm

65 Kčvčetně DPH

Skladem

koupit
ORANGE lesklá bundička L - 29 cm
+ Pro:
ochrání před deštěm a větrem, snadné oblékání
bundička je pohodlná, pejsek ji rád nosí
lampion HALLOWEEN dýně, na baterie

71 Kčvčetně DPH

Skladem

koupit
lampion HALLOWEEN dýně, na baterie
moc pěkný lampion, dcera byla nadšená
HEAD G7781 TEAM tenisové míčky 4ks

109 Kčvčetně DPH

Skladem

koupit
HEAD G7781 TEAM tenisové míčky 4ks
+ Pro:
Míčky jsou dobré na trénování dobře skáčou a nemají žádnou vadu.
Tyhle míčky můžu doporučit jsou dobré na trénování.
Merco nosič pro 8 ks lahví plastový

130 Kčvčetně DPH

Skladem

koupit
Merco nosič pro 8 ks lahví plastový
+ Pro:
vyrobeno s kvalitního plastu, umožňuje dobrou manipulaci při skladování či převozu, přijatelná cena produktu,
doporučuji pro všechny kteří potřebuji častěji plnit láhve v nosiči. Plné láhve v plném počtu se snadno přenáší.
Newsletter
Slevy, akce a výprodeje ihned ve vašem e-mailu
Nejprodávanější
 1. 1.FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BARCELONA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/GERARD PIQUÉ/5,8 cm175 Kč-7%
  Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Barcelona. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou španělského fotbalového obránce Gerarda Piquého. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.
 2. 2.FIGURKA SBĚRATELSKÁ/ENGLAND FOTBALOVÝ HRÁČ/WAYNE ROONEY/5cm175 Kč-7%
  Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů s grafikou a fotografiemi legendárního anglického fotbalisty Waynea Rooneya. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Vynikající sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky z kolekce Fotball Starz.. Můžete začít sbírat figurky oblíbeného týmu a ukázat oddanost svému mužstvu. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou legendárního anglického fotbalisty. Figurka je zabalena v průhledné krabičce.
 3. 3.FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BARCELONA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/IVAN RAKITIČ/5,8 cm175 Kč-7%
  Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Barcelona. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou chorvatského fotbalového záložníka Ivana Rakitiće. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.
 4. 4.FIGURKA SBĚRATELSKÁ/AS MONACO FOTBALOVÝ HRÁČ/FALCAO/5,8 cm175 Kč-7%
  Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu AS Monaco. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5,8 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou fotbalového hráče Falcao. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.
 5. 5.FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BARCELONA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/STEGEN/5,8 cm175 Kč-7%
  Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Barcelona. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou německého fotbalového brankáře Stegena. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.