Ráda cestuji

Home  /  Cestování  /  Ráda cestuji

Ráda cestuji

by 22 prosince, 2022

Je opravdu hodně lidí, kteří musí cestovat, a to například také kvůli práci a dalšího zaměstnání. Abych se přiznala, tak já moc ráda cestuji, a to hlavně nejenom za zaměstnáním a za prací, ale také hlavně jako relax. Čekala jsem, až mé děti budou starší, až jim třeba bude šest nebo osm let, aby mohly také cestovat se mnou. Protože na služební cesty jsem své děti vůbec nebrala, protože bych na ně bohužel neměla dostatek času, jak bych si představovala. Proto jsem si řekla, že až budu mít v práci volno, že si s dětmi uděláme opravdu nádherný výlet, a to třeba do Itálie.

Na cestách ráda fotím.

Protože my s dětmi máme moc rádi Itálii, takže by bylo opravdu perfektní, abychom se s dětmi podívali právě do Itálie. Cestování vždycky byl můj sen. Proto jsem si řekla, že musím vystudovat opravdu perfektní školu, bych později taky našla lepší práci a měla logicky potom také více peněz. Pro mě je cestování opravdu hodně důležité, proto jsem si řekla, že když budu mít opravdu skvělou práci a bude také skvěle placená, že bude opravdu načase, abychom také už s rodinou začali cestovat. Nejhorší, ale na tom bylo, že jsem také musela donutit svého partnera, který moc nerad cestoval.

Cestování mě baví.

Ono mu to přijde opravdu hodně zbytečné, protože on mi stále dokola opakoval, že cestování je opravdu škoda peněz. Myslím si, že cestování. Není vůbec škoda peněz, protože díky cestováním se člověk vzdělává dále o světě a také pozná nová místa. I když samozřejmě chápu, že někteří lidé vůbec nemají touhu po tom, aby poznávali jiná města, protože je to vůbec nezajímá. Raději třeba investují peníze do nějakých movitých věcí anebo do věcných darů a tak podobně, než aby si třeba investovali peníze do nějakých zážitků. Partner zase třeba například rád skáče bungee jumping, což je také drahé, ale já raději dávám přednost cestování. 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ráda cestuji