Proč koupit nemovitost v zahraničí?

Home  /  Business  /  Proč koupit nemovitost v zahraničí?

Proč koupit nemovitost v zahraničí?

by 25 srpna, 2023


Pokud máte volné finance a přemýšlíte co s nimi, nejspíš je máte zatím stále v hotovosti doma a nebo na účtu. Ani jedna za variant není z dlouhodobého hlediska příliš výhodná, protože inflace vám z peněz požírá každý rok něco málo. Jednou možností jak tomu předejít jsou investice. Většina lidí se v nich ale nevyzná a tak skočí na zdánlivě výhodou investici, která se ovšem nakonec ukáže jako podvod. Proto buďte obezřetní a neinvestujte ani do akcií či dluhopisů. Pokud v tom neumíte chodit, nespíš proděláte nemalé peníze. Kam tedy peníze uložit?

byty u moře

Mnoho investorů i z řad obyčejných lidí začaly zajímat koupě apartmánu v Chorvatsku, protože právě apartmány jsou velmi žádanou komoditou. Nemovitosti v zahraničí mají mnoho výhod a jsou skvělým nástrojem, který dokáže vaše finance ochránit. Je samozřejmě možné byt pronajímat a vydělávat tak další peníze třeba na další byt. Pokud nic takového nemáte v plánu, nic vám samozřejmě nebrání se sem přestěhovat a nebo si zde zařídit svoje dovolenkové bydlení.

Do Chorvatska se dostanete za pár hodin autem, což je jeden z hlavních důvodů, proč Češi dychtící po zahraniční nemovitosti volí právě tuto zemi. Když vyjedete v noci, ráno už se můžete kochat výhledem na moře. Můžete jet po vlastní ose a nikdo vás v cestě bude rušit ani omezovat, což je velké plus hlavně pro rodiny s dětmi.

chorvatsko moře

Využijte možnost kterou máte
Protože se dlouhodobě zabýváme prodejem nemovitostí v Chorvatsku a aktuálně nabízíme poslední volné apartmány, doporučujeme vám jednat co nejdříve. Na našem webu si můžete prohlédnout aktuální nabídku, a můžete si všimnou, že spousta bytů se prodala ještě před dokončením. Tak velký zájem o byty je. Čím dříve si jej koupíte, tím lépe pro vás. Brzy si můžete užívat dovolenou nebo nový příjem do rodinné kasy i vy. Provedeme vás celým procesem prodeje.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Proč koupit nemovitost v zahraničí?