Požádejte svatebního fotografa a kameramana o neobvyklou laskavost

Home  /  Business  /  Požádejte svatebního fotografa a kameramana o neobvyklou laskavost

Požádejte svatebního fotografa a kameramana o neobvyklou laskavost

by 3 srpna, 2023


Když je fotograf vstřícný

Představte si, že jste si naplánovali svatbu tam, kde jste se spolu seznámili. Již to může být samo o sobě velmi vzrušující, protože se navrátíte do prostředí, kde to pro vás vlastně všechno začalo. Svatba bude pouhým završením vašeho mnohaletého vztahu, a nebýt seznamovací akce, možná byste dnes vůbec o žádné svatbě neuvažovali, a byli byste každý stále jen opuštěným singlem.

novomanželé v lese

Uspořádat svatbu v místě seznámení není nic obtížného, prostě jen oslovíte tamní obecní či městský úřad a vaše další kroky již budou směřovat tam, kde to dobře znáte. A bude-li vás provázet svatební fotograf a kameraman, zkuste jej požádat o laskavost, aby s vámi zašel (nebo zajel – dle situace) ke klíčovému bodu, kde jste se poprvé spatřili a začali spolu konverzovat. Někdy to může být i velmi romantické, například vás vaši přátelé přizvali na vysokohorskou turistiku a poprvé jste se uviděli v cukrárně na Štrbském Plese ve Vysokých Tatrách, což je prostředí pro romantiky přímo stvořené. Anebo jste uspořádali vodáckou výpravu po Sázavě a její zahájení naplánovali pod peřejemi Stvořidla ve vodáckém kempu, kde to také rozhodně stojí za návštěvu. Toto může potěšit i vašeho fotografa, a ten vám za odměnu zhotoví ty nejfantastičtější milostné záběry ve svatebních šatech, jaké si můžete přát.

svatba v místě seznámení

Když se fotograf nebojí

Někteří lidé milují adrenalin a pouští se do akcí, do kterých se jen tak někdo neodváží. Například usednou do malého sportovního letadla nebo do balónového koše a vznáší se nad zemským povrchem několik stovek metrů vysoko. Jestliže se však nepodaří fotografa přesvědčit, aby riskoval život a vznášel se v povětří s vámi, rozhodně to nemusí znamenat, že jde o amatéra, který neovládá své řemeslo. Naopak to může být jeden z mála, jehož citlivá intuice dokáže s fotoaparátem a kamerou přímo mistrovské kousky.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Požádejte svatebního fotografa a kameramana o neobvyklou laskavost