Patrové bydlení není problém

Home  /  Výrobky  /  Patrové bydlení není problém

Patrové bydlení není problém

by 27 srpna, 2023


Při stavbě domu každý zvažuje, jestli si poradit patrový dům a nebo spíše přízemní dům. Oboje má totiž pro i proti, ale u většiny lidí převáží spíše přízemní dům. A to právě kvůli tomu, že nemá schody. Schody jsou pro mnoho lidí strašákem, i když úplně zbytečným. Dříve byli lidé zvyklí chodit po schodech i v pozdějším věku. A pokud i přesto máte z patrového domu obavy, můžete si jej pořídit i tak s tím, že si do přízemí dáte i jednu ložnici právě pro případ, že byste do schodů za pár desítek let už nemohli chodit.

točité schody

Jaký dům budete mít?
Pokud jste se rozhodli pro patrový dům, určitě vás bude zajímat kam dát schody. Ty jsou nedílnou součástí patrových domů, protože bez nich patro nelze plně využívat. Záleže na tom, kolik prostoru pro schody máte. Jsou domy, které mají obrovskou obytnou plochu, a tak je v těchto případech možné udělat například uprostřed domu obrovské schodiště, které se tak může stát designovým prvkem celého bydlení.

Máte málo místa?
Pokud vám dispozice domu nedovoluje si udělat rozsáhlé schodiště, budete muset zvolit menší schodiště, které bude odpovídat https://www.zive.cz/poradna/ovladac-zobrazeni-amd-prestal-odpovidat-a-byl-uspesne-obnoven/sc-20-cq-539633/%3Fconsultanswers%3D1 možnostem, jaké vám váš dům nabízí. Jednou z variant jsou točité schody, které vám ušetří spoustu místa, a přesto budete mít i tak dost prostoru na to, abyste do patra donesli všechno co potřebujete.

moderní schody

Jaký materiál vybrat?
Nejlepší je nechat si udělat schody na míru. Díky tomu si můžete vybrat materiál i jednotlivé prvky jsou je například zábradlí. U nás si můžete vybrat z mnoha variant. Nabízíme kovové schody s kovovým zábradlím, přičemž kov lze kombinovat se sklem nebo i se dřevem. Naše schody už zdobí spoustu domů. Vyrábíme klasické schody, i točité, a díky tomu si u nás každý přijde na své. Můžete si prohlédnout již předané zakázky, a možná najdete inspiraci i pro svoje bydlení. Cenovou nabídku vám individuálně spočítáme po zaměření a výběru materiálu.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Patrové bydlení není problém