Vyberte si skleník podle vašich představ

Home  /  Výrobky  /  Vyberte si skleník podle vašich představ

Vyberte si skleník podle vašich představ

by 3 října, 2023


Je pravdou, že současný trh se doslova hemží nabídkami, ale ne každá bude pro vás tou pravou, jak to zkrátka na trhu s produkty bývá. Pokud chcete investovat do skleníku, tak je především nutné si uvědomit, že si nebudete pořizovat drahou věc na rok. V tomto případě chcete mít kvalitní skleník, který vám bude sloužit řadu let. Otázkou je jak vybrat skleník, aby byl podle vašich představ a naplnil vaše očekávání. Určitě je dobré začít přímo u výrobce, který garantuje kvalitu zahradních skleníků, a navíc nabízí veškeré komponenty, náhradní díly a zajímavé praktické doplňky. Zkrátka nákup pod jednou střechou a rozhodně vše ve vysoké kvalitě.

ekogarden

Co se soustředit při výběru skleníku

Když již máte určené místo pro jeho stavbu, tudíž je vám jasné, jaká bude jeho velikost, což vám podstatně pomůže zúžit další volby ve výběru. Teď vás ovšem bude čekat další rozhodnutí a na to se právě podíváme trochu blíže.

Konstrukce – rozhodně nechcete postavit skleník a při první větrné smršti ho hledat po částech u souseda. Jistotu vám přinese ocelový pozinkovaný plech o tloušťce 1-3 mm. Vše by měly jistit povrchově upravené nebo nerezové šrouby a matice.

Výplň skleníku – sklo Helios nebo polykarbonát, který je vyztužený pozinkovanými lištami, což dostatečně skleník ochrání před povětrnostními podmínkami. Výhodou je, že obě dvě verze výplní mají UV filtr, tudíž není nutné je ani nijak stínit.

Velikost – trochu možná zapeklitá otázka, ale na druhou stranu nabízíme ke každé verzi prodloužení, tudíž si svůj skleník můžete kdykoliv prodloužit.

skleník

Větrání – to samozřejmě nesmí chybět v žádném skleníku, jenomže otázkou je, jaké větrání chcete mít. Ačkoliv se tato skutečnost opomíjí, tak lepší je otevírání a větrání od hřebene, protože tak se docílí jedinečného odvětrání. Má to samozřejmě svoji logiku, protože největší teplo máte vždy u hřebene. Otvírače si můžete pořídit, jak manuální, tak automatické, kdy v tomto případě jsou vybaveny ekologickou náplní.

Kvalitní skleníky získáte od nás, českého výrobce, který má již přes 30 let zkušeností s výrobou.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vyberte si skleník podle vašich představ