Okořeňte svůj sexuální život

Home  /  Výrobky  /  Okořeňte svůj sexuální život

Okořeňte svůj sexuální život

by 23 září, 2023


Sexuální život se může někdy stát stereotypem. Ale stereotyp je nebezpečný. Je jasné, že stejný sex po dobu několika let, dokonce i několika desítek let, vás časem omrzí. O váš sexuální vztah musíte pečovat stejně, jako o váš partnerský vztah. Proto někdy stojí za to si váš sexuální život trochu okořenit, experimentovat a vyzkoušet něco nového. Co vyzkoušet, aby váš sexuální život nabyl znovu ztracenou jiskru?

Překvapte svého partnera svůdným outfitem

Tento typ je především pro dámy, které chtějí sladkým způsobem svést svého partnera. Nahota je přirozená, intimní a vzrušující věc, ale někdy větší vzrušení pramení z toho, když vidí muž ženu poněkud zahalenou. Takové svůdné prádlo dokáže divy. Pořiďte si nové prádlo, například z hedvábí a krajky. Nemusíte zůstávat jen u obyčejné podprsenky a kalhotek, zkuste si třeba svůdné body, župánek nebo podvazky, které vám potom partner může v rámci předehry pomalu sundávat. Na nohy poté patří sexy boty a nezapomeňte na lehké líčení a upravené vlasy.

žena

Lehké BDSM může být vzrušující

Ne každý je vyznavač praktik BDSM, ale v lehké verzi se můžou vaše postelové hrátky změnit v opravdovou zábavu. Nemusíte zdaleka pořizovat kompletní BDSM výbavu a zkoušet svůj práh bolesti. Ale co třeba takové pouta? Bezmocnost pramenící z nemožnosti se pohnout, patří k těm největším. Hrátky můžete doplnit bičíkem, plácačkou, nebo si vystačit se svou dlaní. Prozkoumejte obchody s erotickým zbožím a inspirujte se.

pouta

Nové hračky

Hračky a sexuální pomůcky nejsou určeny jen k masturbaci, naopak. Můžou dokonale zpestřit váš sexuální život. Jejich výčet je obrovský. Stačí zavítat na stránky jakéhokoliv sexshopu. Třeba takový vibrátor může být skvělým způsobem, jak ženě zpestřit sexuální styk. A nejenom jí. Vibrace jsou velmi příjemné i na intimních partiích vašeho partnera.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Okořeňte svůj sexuální život